دیبا دنیم در یک نگاه

در بهار سال 1377 کارگاه تولیدی پوشاک مردانه توسط آقای مجتبی رحیم زاده در فضای چهارده متری با سه نفر نیرو با تجهیزات اندک شروع به فعالیت نمود. این مجموعه در سال 1400 در فضای صنعتی 5000 متری و چندین فروشگاه افتتاح گردید و برای یکصد و چهل نفر اشتغالزایی مستقیم صورت پذیرفته است. مجموعه دیبا دنیم با اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده در جهت رشد و پیشرفت صنعت در جهت اشتغالزایی و کار افرینی دین و رسالت خود را ادا کرده است.

امروزه در پاییز سال 1401 مفتخریم فاز جدید مجموعه دیبا دنیم را افتتاح کرده و از هفتاد نفر از هموطنان و کارجویان عزیز اشتغالزایی مستقیم انجام می گردد. مجموعه دیبا دنیم امروزه با مدیران و طراحان و کادر مجرب و توانمند معطوف به طبقه خاصی تعلق ندارد و در هر سن و موقعیت اجتماعی همه محصولات اعم از پیراهن، تیشرت، پلوشرت، شلوار جین و کتان، کاپشن و پلیور می توانند در پوشش های خود از آن استفاده نمایند.

اولین و مهمترین هدف دیبادنیم علاوه بر توسعه مجموعه و اشتغالزایی رضایت مشتریان گرامی است. و ارزشمندترین اولویت خریداران محصولات ما کیفیت است.مشتریان عزیز ما مایلند لباس هایی زیبا و مناسب فصل را که از بهترین پارچه و بالاترین کیفیت دوخت برخوردار است، را تهیه کنند.تلاش تیم دیبادنیم  در این راستا کسب رضایت حداکثری مشتریان است. این مجموعه از ابتدا به واسطه کیفیت مثال زدنی خود کسب اعتبار کرده است و مفتخریم که تا به امروز مهمترین دغدغه ما حفظ کیفیت و اعتبارمان بوده است.

در راستای مشتری مداری و و احترام به خریدار، دیبادنیم کالکشن های خود را برای همه سلایق و تمام استایل ها طراحی میکند. مفتخریم که از ابتدا در بین همتابان خود به زیبایی و مشتری مداری یاد شده ایم و تا به امروز تلاش کردیم جایگاه خود را همواره ارتقا دهیم.